košík 0 €
akcia
Sam's Field Low Grain Adult Medium Chicken & Potato, superprémiové granule, 13 kg (Sams Field bez pšenice)

Sam's Field Low Grain Adult Medium Chicken & Potato, superprémiové granule, 13 kg (Sams Field bez pšenice)

kód: 44516
  • 60 % (kuraťa, zeleniny a ovocia)
  • s vysokým obsahom kurčaťa 29 % a kuracej pečene 13 %
  • kompletné superprémiové krmivo pre dospelých psov stredných plemien
  • krmivo bez pšenice (Low Grain - bezpšeničná receptúra)
  • balenie so zipsom
  • hmotnosť 13 kg
  • sčítanie 4+1 platí len pre registrovaných zákazníkov
42,50 € s DPH
skladom

popis

4+1 ZADARMO

Akcia sčítanie vriec 4+1 zadarmo* vaše nákupy vriec vám sčítame, každé piate vrece tak dostanete zadarmo :-) Zapojte sa aj registráciou na e-shope JK ANIMALS do vernostného programu, vďaka ktorému ušetríte pri nákupoch superprémiového krmiva Sam's Field GRAIN FREE (bez obilnín)**, krmivá Sam's Field Gluten FREE (bez lepku)** alebo krmivá Sam's Field LOW GRAIN (bez pšenice)**.

*Akcia platí pre všetky druhy granúl Sam's Field a sčíta sa vždy rovnaká hmotnosť vriec (4×2,5 kg, 4×8 kg a 4×13 kg).** rada GRAIN FREE, rada LOW GRAIN a rada Gluten FREE sa vzájomne nesčítavajú, ak zakúpite granule LOW GRAIN, tak k nim nemožno pripísať granule radu GRAIN FREE alebo GLUTEN FREE.

Sam's Field Low Grain Adult Medium Chicken & Potato. Superprémiové bezpšeničné krmivo s vysokým obsahom kurčaťa 29 % a kuracej pečene 13 %.


Prvotriedna komplexná výživa Sam's Field rešpektuje prirodzené nutričné potreby psov s ohľadom na vek, veľkosť plemena a ich meniace sa nutričné požiadavky.


Unikátna skladba receptov s vysokým podielom čerstvého mäsa a živočíšnych bielkovín v kombinácii s ovocnými a zeleninovými výťažkami a funkčnými komponenty prispieva k správnemu tráveniu a efektívnemu využitiu výživných látok telom.


Prítomnosť obilných produktov v krmivách, najmä potom pšenica, spomaľuje ich stráviteľnosť a využitie výživných látok v tráviacom trakte. Low Grain (bezpšeničná receptúra) Sam's Field zaisťujú bezpečný spôsob celoživotné zdravej výživy a eliminujú riziko potravinovej intolerancie alebo iných nežiaducich účinkov.

SUROVINY

Zloženie: 29 % kuraťa a 13 % kuracej pečeňou, 8 % zemiakov, kukurice, kuracieho tuku (chránené zmesou tokoferolov, zdroj vitamínu E), lososového oleja, prírodné príchute, sušených jabĺk, pivovarských kvasníc, paradajok, extraktu z juky, mrkvy, minerálov , DL-metionínu, L-lyzínu, mannanoligosacharidov, fruktooligosacharidov, probiotík, určené pre dospelých psov všetkých stredne veľkých plemien. (Percentuálny obsah surovín v krmive je uvedený v sušine podľa EC 767/2009)


Analytické zložky: hrubý proteín 26 %, hrubý tuk 15 %, vláknina 2,5 %, popol 6,6 %, vlhkosť 10 %, vápnik 1,5 %, fosfor 1,0 %.


Nutričné ​​aditíva v 1 kg: vitamín A 20 000 IU, vitamín D3 1 900 IU, vitamín E 500 mg, vitamín B1 4,5 mg, vitamín B2 6,0 mg, vitamín B6 5,0 mg, vitamín B12 0,05 mg , niacín 26 mg, pantothenan vápenatý 13 mg, biotín 0,78 mg, kyselina listová 0,65 mg, cholinchlorid 780 mg, organický zinok 107 mg, organická meď 18 mg, jód 0,84 mg, organický selén 0,2 mg.


Kuracie mäso a zemiaky - vhodné najmä pre stredne veľké plemená: napríklad bígl, kólia, pudel, border kólia, baset, šarpej, kokeršpaniel, bulteriér, austrálsky ovčiak, basendži, saluki (perzský chrt), whippet, šeltia (Shetlandský ovčiak), čau čau, anglický špringeršpaniel, portugalský vodný pes.


Kŕmny návod: podávajte suché alebo mierne navlhčené vo vode, prípadne vo vývare. Uistite sa, že váš pes má vždy dostatok čerstvej pitnej vody. Denné výživové požiadavky vášho psa sa môžu líšiť v závislosti na vonkajšom prostredí, okolitej teplote, veľkosti, veku a úrovni aktivity. Denná odporúčaná dávka je uvedená v kŕmnej tabuľke. Ak chcete, aby bol váš pes v najlepšej kondícii, doprajte mu dostatok pohybu a neprekrmujte. Toto krmivo odporúčame kombinovať s ďalšími produktmi značky Sam's Field.


Nie je určené na ľudskú spotrebu. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Minimálna trvanlivosť: pozri hornú časť obalu. Vyrobené v Českej republike.

REÁLNA VEĽKOSŤ GRANÚL

Fotografia granúl.

suroviny

KURČA

KURACIE MÄSO - veľmi dobre stráviteľný zdroj proteínov dodávajúca esenciálne aminokyseliny potrebné pre rast svalov, kvalitu srsti a udržanie dobrej kondície. Prirodzený zdroj pre vynikajúcu chuť.

KUKURICA

KUKURICA - zdroj sacharidov dodávajúcich energiu. Táto zdravá obilnina je tiež zdrojom vlákniny, vitamínov a mastných kyselín. Táto surovina má certifikáciu pre geneticky modifikované. Kukurica je vynikajúci komponent, ktorý má mnoho pozitívnych vlastností: 1) Chuť - kukurica po extrúzii je mierne sladká a psy milujú sladkosti, preto má kukurica pozitívny vplyv na chutnosť psích krmív; 2) Kyselina linolová - kukurica jej obsahuje okolo 2 %. Táto mastná kyselina (jedna z Omega 6) výrazne zlepšuje využitie energie v organizme; 3) Prírodné antioxidanty - tokoferoly, zeaxantín, luteín atď., Majú pozitívny vplyv na kvalitu kože a srsti, o ochrane mozgu a srdca nehovoriac; 4) Vláknina - kukurica je zdrojom vlákniny, ktorá čistí tráviaci trakt a podporuje zdravie črevnej sliznice.

ZEMIAKY

ZEMIAKY - v spracovanej podobe - skvelý zdroj energie s nízkym glykemickým indexom. Dodáva bezpečnú energiu efektívne využívanou organizmom. V prirodzenej forme sú zemiaky nevhodným zdrojom potravy pre psov. V extrudované podobe dochádza k zvýšeniu stráviteľnosti zemiakov a stávajú sa veľmi efektívnym a šetrným zdrojom energie. Ich výhodou je nízky glykemický index - nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Zemiaky po extrúziu možno odporučiť ako nealergénny veľmi efektívny zdroj energie.

MRKVA

MRKVA - prirodzený zdroj vitamínov, minerálnych látok, vlákniny, antioxidantov a fytonutrientov. Pomáha zlepšovať imunitný systém.

SUŠENÁ JABLKÁ

SUŠENÁ JABLKÁ - základný zdroj skvasiteľné vlákniny

LOSOSOVÝ OLEJ

OLEJ Z LOSOSA - prirodzený zdroj omega-3 mastných kyselín. Optimálny pomer mastných kyselín v organizme napomáha zlepšeniu kvality pokožky a srsti.

PARADAJKY

PARADAJKY - zdroj najsilnejšieho antioxidantu lykopénu, ktorý zlepšuje ochranu organizmu pred voľnými radikálmi.

dávkovanie

HMOTNOSŤ PSA (KG)

DENNÁ DÁVKA (G)

<10

ADULT MINI

10

120

15

168

20

208

25

240

30

277

>30

ADULT LARGE

parametry

druh mäsa:
kuracie


typ krmiva:
low grain, bezpšeničná receptúra


hmotnosť balenia:
13 kg


typ balenia:
vrece so zipsom


minimálna trvanlivosť:
spotrebujte do dátumu uvedeného na obale


skladovanie:
skladujte na suchom a chladnom mieste

fotografie

k stiahnutiu

Sam's Field brožura

E-SHOP JK ANIMALS SLOVAKIA

Copyright © 2015–2018 JK ANIMALS SLOVAKIA s.r.o. All rights reserved. Všetky práva vyhradené.
Prevádzkuje firma JK ANIMALS SLOVAKIA s.r.o., váš spoľahlivý dodávateľ chovateľských potrieb a krmív od roku 2013.
Kopírovanie obrázkov a obsahu je zakázane. Všetky obrázky sú duševným vlastníctvom JK ANIMALS.
Copying of images and content is prohibited. All images are intellectual property of JK ANIMALS.