košík 0 €
akcia doprava zadarmo sčítanie 4+1 (pre registrovaných)
Sams Field Adult Salmon & Potato 13 kg (Sam's Field)

Sams Field Adult Salmon & Potato 13 kg (Sam's Field)

kód: E44526
  • 31 % hypoalergenného lososa, zelenina a ovocie
  • losos so zemiakmi
  • hypoalergenne zloženie pre dospelé psy všetkých plemien
  • sčítanie 4+1 platí len pre registrovaných zákazníkov
  • LOW GRAIN
47,50 € s DPH
skladom

popis

4+1 ZADARMO

Akcia sčítanie vriec 4+1 zadarmo* vaše nákupy vriec vám sčítame, každé piate vrece tak dostanete zadarmo :-)

Zapojte sa aj registráciou na e-shope JK ANIMALS do vernostného programu, vďaka ktorému ušetríte pri nákupoch superprémiového krmiva Sam's Field Grain Free (no grain)** alebo krmivá Sam's Field (low grain)**

*Akcia platí pre všetky druhy granúl Sam's Field a sčíta sa vždy rovnaká hmotnosť vriec (4× 2,5 kg, 4× 8 kg a 4× 13 kg).

**rad GRAIN FREE a rad LOW GRAIN sa vzájomne nesčítavajú, ak zakúpite granule LOW GRAIN, tak k nim nemožno pripísať granule radu GRAIN FREE.

Sam's Field Adult Salmon & Potato, superprémiové krmivo pre dospelých psov, hypoalergénný losos so zemiakmi

SUROVINY

Superprémiové hypoalergénne krmivo s nízkym obsahom obilnín (bezpšeničná receptúra) a vysokým obsahom 31 % hypoalergénneho lososa, 12 % zemiakov, kukurice, kuracieho tuku (chránené zmesou tokoferolov, zdroj vitamínu E), lososového oleja, prírodné príchute, sušených jabĺk, pivovarských kvasníc, paradajok , extraktu z juky, mrkvy, minerálov, DL-metionínu, L-lyzínu, mannanoligosacharidy, fruktooligosacharidov, probiotík, určené pre dospelých psov všetkých plemien, zvlášť vhodné pre hypoalergénnu výživu alebo pre psov so špeciálnymi nárokmi na výživu. (Percentuálny obsah surovín v krmive je uvedený v sušine podľa EC 767/2009)

Prvotriedna komplexná výživa Sam's Field rešpektuje prirodzené nutričné potreby psov s ohľadom na vek, veľkosť plemena a ich meniace sa nutričné požiadavky.

Unikátna skladba receptov s vysokým podielom čerstvého mäsa a živočíšnych bielkovín v kombinácii s ovocnými a zeleninovými výťažkami a funkčnými komponenty prispieva k správnemu tráveniu a efektívnemu využitiu výživných látok telom.

Prítomnosť obilných produktov v krmivách, najmä potom pšenica, spomaľuje ich stráviteľnosť a využitie výživných látok v tráviacom trakte. Low Grain (bezpšeničná receptúra) Sam's Field zaisťujú bezpečný spôsob celoživotné zdravej výživy a eliminujú riziko potravinovej intolerancie alebo iných nežiaducich účinkov.

Hypoalergenný losos, zelenina a ovocie

REÁLNÁ VEĽKOSŤ GRANÚL

SUROVINY:

LOSOS

LOSOS - hypoalergénne, vysoko stráviteľný zdroj proteínov, ktoré sú zdrojom aminokyselín nepostrádateľných pre rast svalov, kvalitu srsti a udržiavanie dobrej kondície .

ZEMIAKY

ZEMIAKY - v spracovanej podobe - skvelý zdroj energie s nízkym glykemickým indexom. Dodáva bezpečnú energiu efektívne využívanou organizmom. V prirodzenej forme sú zemiaky nevhodným zdrojom potravy pre psov. V extrudované podobe dochádza k zvýšeniu stráviteľnosti zemiakov a stávajú sa veľmi efektívnym a šetrným zdrojom energie. Ich výhodou je nízky glykemický index - nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Zemiaky po extrúziu možno odporučiť ako nealergénny veľmi efektívny zdroj energie.

KUKURICA

KUKURICA - zdroje energeticky významných uhľohydrátov. Táto zdraviu prospešná obilnina je tiež zdrojom vlákniny, vitamínov a mastných kyselín. Tento komponent je certifikovaný ako geneticky nemodifikovane organizmy. Kukurica je vynikajúci komponent, ktorý má mnoho pozitívnych vlastností: 1) Chuť - kukurica po extrúzii je mierne sladká a psy milujú sladkosti, preto má kukurica pozitívny vplyv na chutnosť psích krmív; 2)Kyselina linolová - kukurica jej obsahuje okolo 2 %. Táto mastná kyselina (jedna z Omega 6) výrazne zlepšuje využitie energie v organizme; 3) Prírodné antioxidanty - tokoferoly, zeaxantín, luteín atď., Majú pozitívny vplyv na kvalitu kože a srsti, o ochrane mozgu a srdca nehovoriac; 4) Vláknina - kukurica je zdrojom vlákniny, ktorá čistí tráviaci trakt a podporuje zdravie črevnej sliznice.

LOSOSOVÝ OLEJ

LOSOSOVÝ OLEJ – prírodný zdroj omega-3 mastných kyselín. Optimálny pomer mastných kyselín v organizme prispieva k zlepšeniu kvality kože a srsti.

SUŠENÉ JABLKÁ

SUŠENÉ JABLKÁ – základny zdroj fermentovateľnej vlákniny.

PARADAJKY

PARADAJKY - zdroj lycopenu, najsilnejšieho antioxidantu, ktorý zlepšuje ochranu organizmu proti voľným radikálom.

MRKVA

MRKVA - prirodzený zdroj vitamínov, minerálnych látok, vlákniny, antioxidantov a fytoživín. Prispieva k zlepšeniu imunitného systému.

ZLOŽENIE:

31 % hypoalergénneho lososa, 12 % zemiakov, kukurica, kurací tuk (chránené zmesou tokoferolov, zdroj vitamínu E), lososový olej, prírodná príchute, sušené jablká, pivovarské kvasnice, paradajky, extrakt z juky, mrkva, minerály, DL-metionín, L -Lysin, mannanoligosacharidy, fruktooligosacharidy, probiotiká.

ANALYTICKÉ ZLOŽKY:

hrubý proteín 25 %, hrubý tuk 14 %, vláknina 2,0 %, popol 5,5 %, vlhkosť 10 %, vápnik 1,1 %, fosfor 0,9 %.

DOPLNKOVÉ LÁTKY V 1 KG:

vitamín A 20 000 IU, vitamín D3 1 900 IU, vitamín E 500 mg, vitamín B1 4,5 mg, vitamín B2 6,0 mg, vitamín B6 5,0 mg, vitamín B12 0,05 mg, niacin 26 mg, pantothenan vápenatý 13 mg, biotin 0,78 mg, kyselina listová 0,65 mg, cholinchlorid 780 mg, organický zinok 107 mg, organická meď 18 mg, jód 0,84 mg, organický selén 0,2 mg.

LOSOS A ZEMIAKY - ZVLÁŠŤ VHODNÁ PRE HYPOALERGENNÚ VÝŽIVU ALEBO PRE PLEMENÁ SO ŠPECIÁLNYMI NÁROKY NA VÝŽIVU

Potravinová alergia na bežne používané proteíny a obilniny: plemená náročná na starostlivosť o srsť, napríklad šarpej, dalmatín, afgánsky chrt, austrálsky ovčiak, lhasa apso, čínsky naháč, čau-čau.

Potravinová intolerancia, problémy s trávením, problémami s kožou: bielo sfarbenie psy, napríklad westhajlendský teriér, biely švajčiarsky ovčiak, argentínska doga.

SAM’S FIELD ADULT SALMON & POTATO

LESKLÁ SRSŤ

LESKLÁ SRSŤ
vyvážený pomer omega-3 a omega-6 mastných kyselín pre zdravú srsť a kožu.

HYPOALERGENNÝ LOSOS

HYPOALERGENNÝ LOSOS
lososie proteíny pre prevenciu potravinovej intolerancie.

VYSOKÁ STRÁVITEĽNOSŤ

VYSOKÁ STRÁVITEĽNOSŤ
vysoký obsah výživných zložiek pre dokonalú stráviteľnosť.

IMUNITA

IMUNITA
ovocie a zelenina pre zlepšenie imunity.

LOW GRAIN – BEZPŠENIČNÁ RECEPTÚRA

DÁVKOVANIE KRMIVA:

CELOŽIVOTNÁ PREVENTÍVNA VÝŽIVA

CELOŽIVOTNÁ PREVENTÍVNA VÝŽIVA
kombinácia čerstvého mäsa, ovocia a zeleniny pre zlepšenie zdravia psa.

ZNIŽUJE RIZIKO NEZNÁŠENLIVOSTI JEDLÁ

fotografie

k stiahnutiu

Sam's Field brožura

E-SHOP JK ANIMALS SLOVAKIA

Copyright © 2015–2018 JK ANIMALS SLOVAKIA s.r.o. All rights reserved. Všetky práva vyhradené.
Prevádzkuje firma JK ANIMALS SLOVAKIA s.r.o., váš spoľahlivý dodávateľ chovateľských potrieb a krmív od roku 2013.
Kopírovanie obrázkov a obsahu je zakázane. Všetky obrázky sú duševným vlastníctvom JK ANIMALS.
Copying of images and content is prohibited. All images are intellectual property of JK ANIMALS.
Designed by MgA. Michal PolákRedakčný systém.