košík 0 €
akcia doprava zadarmo sčítanie 4+1 (pre registrovaných)
Sams Field Junior Large Chicken & Potato 13 kg (Sam's Field)

Sams Field Junior Large Chicken & Potato 13 kg (Sam's Field)

kód: 44507
  • 65 % kuraťa, zeleniny a ovocia
  • kura 29 %, kuracia pečeň 14 %, zemiakov, zelenina a ovocie
  • 13 kg, pre šteňatá a mladé psy veľkých plemien
  • sčítanie 4+1 platí len pre registrovaných zákazníkov
43,90 € s DPH
skladom

popis

4+1 ZADARMO

Akcia sčítanie vriec 4+1 zadarmo* vaše nákupy vriec vám sčítame, každé piate vrece tak dostanete zadarmo :-)

Zapojte sa aj registráciou na e-shope JK ANIMALS SK do vernostného programu, vďaka ktorému ušetríte pri nákupoch superprémiového krmiva Sam's Field Grain Free (no grain)** alebo krmivá Sam's Field (low grain)**

*akcia platí pre všetky druhy granúl Sam's Field a sčíta sa vždy rovnaká hmotnosť vriec (4× 2,5 kg, 4× 8 kg a 4× 13 kg).

**rada GRAIN FREE a rada LOW GRAIN sa vzájomne nesčítajú, ak zakúpite granule LOW GRAIN, tak k nim nemožno pripísať granule radu GRAIN FREE.

Sam's Field Junior Large Chicken & Potato, superprémiové krmivo pre mladé psy veľkých plemien, kurča so zemiakami

SUROVINY

Superprémiové krmivo s nízkym obsahom obilnín (bezpšeničná receptúra) a vysokým obsahom 29 % kurčaťa a 14 % kuracie pečeňou, 1 2% zemiakov, kukurice, kuracieho tuku (chránené zmesou tokoferolov, zdroj vitamínu E), lososového oleja, prírodné príchute, sušených jabĺk, pivovarských kvasníc, paradajok, extraktu z juky, mrkvy, minerálov, glukosamínu, chondroitínu, DL-metionínu, L-lyzínu, mannanoligosacharidy, fruktooligosacharidov, probiotík, pre mladých psov všetkých veľkých a obrích plemien vo veku od 3-24 mesiacov. (Percentuálny obsah surovín v krmive je uvedený v sušine podľa EC 767/2009)

Prvotriedna komplexná výživa Sam's Field rešpektuje prirodzené nutričné potreby psov s ohľadom na vek, veľkosť plemena a ich meniace sa nutričné požiadavky.

Unikátna skladba receptov s vysokým podielom čerstvého mäsa a živočíšnych bielkovín v kombinácii s ovocnými a zeleninovými výťažkami a funkčnými komponenty prispieva k správnemu tráveniu a efektívnemu využitiu výživných látok telom.

Prítomnosť obilných produktov v krmivách, najmä potom pšenica, spomaľuje ich stráviteľnosť a využitie výživných látok v tráviacom trakte. Low Grain (bezpšeničná receptúra) Sam's Field zaisťujú bezpečný spôsob celoživotné zdravej výživy a eliminujú riziko potravinovej intolerancie alebo iných nežiaducich účinkov.

65 % kuraťa, zeleniny a ovocia

REÁLNÁ VEĽKOSŤ GRANÚL
SUROVINY:

KURACIE MÄSO

KURACIE MÄSO - vysoko stráviteľný zdroj proteínov, ktoré sú zdrojom aminokyselín nepostrádateľných pre rast svalov, kvalitu srsti a udržiavanie dobrej kondície. Prírodný zdroj vynikajúcej príchute.

ZEMIAKY

ZEMIAKY - v extrudovanej forme - vynikajúci zdroj energie s nízkym glykemickým indexom. Dodáva bezpečnú energiu efektívne využívanú v organizme. V prirodzenej forme sú zemiaky nevhodným zdrojom potravy pre psov. V extrudovanej podobe dochádza k zvýšeniu stráviteľnosti zemiakov a stávajú sa veľmi efektívnym a šetrným zdrojom energie. Ich výhodou je nízky glykemický index - nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Zemiaky po extrúziu možno odporučiť ako nealergénny vysoko účinný zdroj energie .

KUKURICA

KUKURICA- zdroje energeticky významných uhľohydrátov. Táto zdraviu prospešná obilnina je tiež zdrojom vlákniny, vitamínov a mastných kyselín. Tento komponent je certifikovaný ako geneticky nemodifikovane organizmy. Kukurica je vynikajúci komponent, ktorý má mnoho pozitívnych vlastností: 1) Chuť - kukurica po extrúzii je mierne sladká a psy milujú sladkosti, preto má kukurica pozitívny vplyv na chutnosť psích krmív; 2) Kyselina linolová - kukurica jej obsahuje okolo 2 %. Táto mastná kyselina ( jedna z Omega 6 ) výrazne zlepšuje využitie energie v organizme; 3) Prírodné antioxidanty - tokoferoly, zeaxantín, luteín atď., Majú pozitívny vplyv na kvalitu kože a srsti, o ochrane mozgu a srdca nehovoriac; 4) Vláknina - kukurica je zdrojom vlákniny, ktorá čistí tráviaci trakt a podporuje zdravie črevnej sliznice.

LOSOSOVÝ OLEJ

LOSOSOVÝ OLEJ - prírodný zdroj omega - 3 mastných kyselín. Optimálny pomer mastných kyselín v organizme prispieva k zlepšeniu kvality kože a srsti.

SUŠENÉ JABLKÁ

SUŠENÉ JÁBLKA - základny zdroj fermentovateľnej vlákniny .

PARADAJKY

PARADAJKY - zdroj lycopenu, najsilnejšieho antioxidantu, ktorý zlepšuje ochranu organizmu proti voľným radikálom.

MRKVA

MRKVA - prirodzený zdroj vitamínov, minerálnych látok, vlákniny, antioxidantov a fytoživín. Prispieva k zlepšeniu imunitného systému.

ZLOŽENIE:

29 % kurčaťa a 14 % kuracia pečeň, 12 % zemiakov, kukurica, kurací tuk (chránené zmesou tokoferolov, zdroj vitamínu E), lososový olej, prírodná príchute, sušené jablká, pivovarské kvasnice, paradajky, extrakt z juky, mrkva, minerály, glukosamín , chondroitínu, DL-metionín, L-lyzín, mannanoligosacharidy, fruktooligosacharidy, probiotiká.

ANALYTICKÉ ZLOŽKY:

hrubý proteín 28 %, hrubý tuk 14 %, vláknina 2,5 %, popol 6,6 %, vlhkosť 10 %, vápnik 1,5 %, fosfor 1,1 %.

DOPLNKOVÉ LÁTKY V 1 KG:

vitamín A 26 000 IU, vitamín D3 2 000 IU, vitamín E 850 mg, vitamín B1 6,8 mg, vitamín B2 8,5 mg, vitamín B6 6,8 mg, vitamín B12 0,06 mg, niacín 34 mg, pantothenan vápenatý 17 mg, biotín 1,0 mg, kyselina listová 0,85 mg, cholínchlorid 1 000 mg, organický zinok 140 mg, organická meď 20 mg, jód 1,0 mg, organický selén 0,25 mg.

KURACIE MÄSO A ZEMIAKY - VHODNÉ ZVLÁŠŤ PRE MLADÉ PSY VEĽKÝCH A OBROVSKÝCH PLEMIEN VO VEKU 3-24 MESIACOV

Labradorský retríver, doberman, zlatý retriever, weimarský stavač, nemecký ovčiak, maďarský stavač, boxer, rodézsky ridgeback, buldog, nemecká doga, rotvajler, mastif, bernský salašnícky pes, bulmastif.

Uchovajte v chlade a suchu. Spotrebujte do dátumu uvedeného v hornej časti obalu.

.junior large tabuľka

PRE ZDRAVÉ KĹBY A CHRUPAVKY

PRE ZDRAVÉ KĹBY A CHRUPAVKY
glukosamín + chondroitín pre správny vývoj kĺbov a chrupaviek.

VYVÁŽENÝ RAST

VYVEZENÝ RAST
bohaté na kuracie proteíny a tuky dôležité pre rast svalovej hmoty.

VYSOKÁ STRÁVITEĽNOSŤ

VYSOKÁ STRÁVITEĽNOSŤ
kurča pre vynikajúcu stráviteľnosť.

IMUNITA

IMUNITA
ovocie a zelenina pre zlepšenie imunity.

LOW GRAIN – BEZPŠENIČNÁ RECEPTÚRA

DÁVKOVANIE KRMIVÁ:

kŕmna tabuľka

CELOŽIVOTNÁ PREVENTÍVNA VÝŽIVA

CELOŽIVOTNÁ PREVENTÍVNA VÝŽIVA
kombinácia čerstvého mäsa, ovocia a zeleniny pre zlepšenie zdravia psa.

low grain

nízký obsah obilnín nulové riziko potravinovej intolerancie

lišta

fotografie

k stiahnutiu

Sam's Field brožúra

E-SHOP JK ANIMALS SLOVAKIA

Copyright © 2015–2018 JK ANIMALS SLOVAKIA s.r.o. All rights reserved. Všetky práva vyhradené.
Prevádzkuje firma JK ANIMALS SLOVAKIA s.r.o., váš spoľahlivý dodávateľ chovateľských potrieb a krmív od roku 2013.
Kopírovanie obrázkov a obsahu je zakázane. Všetky obrázky sú duševným vlastníctvom JK ANIMALS.
Copying of images and content is prohibited. All images are intellectual property of JK ANIMALS.